×

Katalogas

☰ Meniu
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Medinės durys

Medinės durys – tai durys (aklinos arba stiklintos, filinginės), kurios gaminamos pilnai iš medienos. Vyriai galimi standartiniai matomi arba paslėpti. Spynos mechanizmai galimi standartiniai, plastikiniu liežuvėliu (tylaus uždarymo) ir magnetiniai. Durys gali būti dvivėrės, su švieslangiais (iš šonų, iš viršaus).

Durys gali būti be slenksčio, su standartiniu mediniu slenksčiu, su minimaliu aliuminiu slenksčiu arba su mechaniniu slenksčiu (nematomu slenksčiu, paslepiamu duryse, kuris veikia tik uždarius duris, atidarytoms durims pasislepia į duris).

Galime pasiūlyti ir nestandartinių konstrukcijų duris.

Stiklintoms durims naudojami įvairiausių raštų stiklai arba vitražai. Medinės durys – tai galimybė pagaminti duris, panaudojant beicavimą, suteikti bet kokį atspalvį. Medinės durys lakuojamos pusiau matiniu laku, dengiamos natūraliomis alyvomis arba beicais. Šių durų labai įvairus dizainas, todėl parinkus norimą medieną ir spalvą, galima pritaikyti praktiškai prie bet kokio interjero.

STANDARTINIAI MATMENYS:

Galime pagaminti ir nestandartinių matmenų duris, pagal Jūsų sukurtą modelį ar reikalingus išmatavimus.

DURŲ KOMPLEKTAS:

  • Klijuotos medienos durų stakta.
  • Įsukami reguliuojami vyriai 2/3 vnt.
  • Klijuotos medienos varčia su užleidimu.
  • Spynos įstatymas.
  • Tarpinės.
  • Medinės durys gali būti pagamintos bei parduodamos atskirais elementais.

Medinės durys gali būti pagamintos bet kokio modelio, bet kokios spalvos, bet kokių matmenų, bet kokios konstrukcijos, viskas gaminama pagal kliento pageidavimus, todėl standartinių modelių nėra, preliminariai keletą galimų modelių galima pažiūrėti nuotraukų galerijoje MEDINĖS DURYS – GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ, galime pagaminti bet kurias duris iš nuotraukų galerijos ir dar begales kitų modelių (kurių nerasite nuotraukų galerijoje). Jeigu gaminamas nestandartinis modelis, pagal kliento pageidavimą, padarome detalius durų brėžinius (suderinimui), durys gaminamos pagal suderintus brėžinius.