×

Katalogas

☰ Meniu
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dažytos durys

Dažytos durys – tai durys (aklinos arba stiklintos, lygios arba profiliuotos), kurių paviršius dažomas bet kokia spalva (pagal RAL ir NCS spalvynus). Naudojami aukštos kokybės poliuretaniniai pusiau matiniai dažai. Vyriai galimi standartiniai matomi arba paslėpti. Spynos mechanizmai galimi standartiniai, plastikiniu liežuvėliu (tylaus uždarymo) ir magnetiniai.

Durys gali būti dvivėrės, su švieslangiais (iš šonų, iš viršaus). Durys gali būti be slenksčio, su standartiniu mediniu slenksčiu, su minimaliu aliuminiu slenksčiu arba su mechaniniu slenksčiu (nematomu slenksčiu, paslepiamu duryse, kuris veikia tik uždarius duris, atidarytoms durims pasislepia į duris).

Galime pasiūlyti ir nestandartinių konstrukcijų duris, atvirkštinio varstymo, beapvadines, atvirkštines ir beapvadines, suleistas lygiai su apvadais, paslėptas sieninių skydų sienoje, paslepiamas dažytoje sienoje ir kitų nestandartinių konstrukcijų.

Stiklintoms durims naudojami įvairiausių raštų stiklai arba vitražai. Dažytos durys – tai galimybė pagaminti duris bet kokios spalvos, pagal kliento pageidavimą. Šių durų labai įvairus dizainas, todėl parinkus norimą spalvą, galima pritaikyti praktiškai prie bet kokio interjero.

STANDARTINIAI MATMENYS:

Galime pagaminti ir nestandartinių matmenų duris, pagal Jūsų sukurtą modelį ar reikalingus išmatavimus.

DURŲ KOMPLEKTAS:

  • Dažyta klijuotos medienos durų stakta.
  • Isukami reguliuojami vyriai 2/3 vnt.
  • Dažyta varčia su užleidimu ir medienos karkasu.
  • Spynos įstatymas.
  • Tarpinės.
  • Dažytos durys gali būti pagamintos bei parduodamos atskirais elementais.

Dažytos durys gali būti pagamintos bet kokio modelio, bet kokios spalvos, bet kokių matmenų, bet kokios konstrukcijos, viskas gaminama pagal kliento pageidavimus, todėl standartinių modelių nėra, preliminariai keletą galimų modelių galima pažiūrėti nuotraukų galerijoje DAŽYTOS DURYS – GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ, galime pagaminti bet kurias duris iš nuotraukų galerijos ir dar begales kitų modelių (kurių nerasite nuotraukų galerijoje).

Jeigu gaminamas nestandartinis modelis, pagal kliento pageidavimą, padarome detalius durų brėžinius (suderinimui), durys gaminamos pagal suderintus brėžinius.