×

Katalogas

☰ Meniu
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Faneruotos durys

Faneruotos durys – tai durys (aklinos arba stiklintos, lygios arba profiliuotos), kurių paviršius papildomai padengtas įvairių rūšių medienos lukštu (ąžuolo, uosio, klevo, beržo, raudonmedžio, riešuto ir kt.). Lukštas prie pagrindo klijuojamas karšto preso pagalba. Vyriai galimi standartiniai matomi arba paslėpti. Spynos mechanizmai galimi standartiniai, plastikiniu liežuvėliu (tylaus uždarymo) ir magnetiniai.

Durys gali būti dvivėrės, su švieslangiais (iš šonų, iš viršaus). Durys gali būti be slenksčio, su standartiniu mediniu slenksčiu, su minimaliu aliuminiu slenksčiu arba su mechaniniu slenksčiu (nematomu slenksčiu, paslepiamu duryse, kuris veikia tik uždarius duris, atidarytoms durims pasislepia į duris). Jeigu gaminamas nestandartinis modelis, pagal kliento pageidavimą, padarome detalius durų brėžinius (suderinimui), durys gaminamos pagal suderintus brėžinius.

Galime pasiūlyti ir nestandartinių konstrukcijų duris, atvirkštinio varstymo, beapvadines, atvirkštines ir beapvadines, suleistas lygiai su apvadais, paslėptas sieninių skydų sienoje, paslepiamas dažytoje sienoje ir kitų nestandartinių konstrukcijų.

Stiklintoms durims naudojami įvairiausių raštų stiklai arba vitražai. Faneruotos durys – tai galimybė pagaminti duris su pačio egzotiškiausio medžio lukštu, o panaudojant beicavimą galima durims suteikti bet kokį atspalvį. Faneruotos durys lakuojamos pusiau matiniu laku, dengiamos natūraliomis alyvomis arba beicais. Šių durų labai įvairus dizainas, todėl parinkus norimą medžio lukštą, galima pritaikyti praktiškai prie bet kokio interjero.

STANDARTINIAI MATMENYS:
Galime pagaminti ir nestandartinių matmenų duris, pagal Jūsų sukurtą modelį ar reikalingus išmatavimus.

DURŲ KOMPLEKTAS:

  • Faneruota klijuotos medienos durų stakta.
  • Įsukami reguliuojami vyriai 2/3 vnt.
  • Faneruota varčia su užleidimu ir medienos karkasu.
  • Spynos įstatymas.
  • Tarpinės.
  • Faneruotos durys gali būti pagamintos bei parduodamos atskirais elementais.

Durys gali būti pagamintos bet kokio modelio, bet kokios spalvos, bet kokių matmenų, bet kokios konstrukcijos, viskas gaminama pagal kliento pageidavimus, todėl standartinių modelių nėra, preliminariai keletą galimų modelių galima pažiūrėti nuotraukų galerijoje FANERUOTOS DURYS – GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ, galime pagaminti bet kurias duris iš nuotraukų galerijos ir dar begales kitų modelių (kurių nerasite nuotraukų galerijoje).