×

Katalogas

☰ Meniu
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Apie mus

UAB „Durų Galerija” įmonės veikloje lauko durys ir vidaus durys yra pagrindinė veikla. Mes ne tik prekiaujame bet ir gaminame duris.

Pagrindinė įmonės specializacija yra mažmeninė bei didmeninė prekyba įvairiausių tipų vidaus ir lauko durimis. Tai reiškia, kad klientai gali rasti tiek ekonominės klasės importuojamų durų, tiek ir pagal individualius užsakymus pagamintas duris. Papildomai Jūsų patogumui prekiaujame durų furnitūra: spynomis, rankenomis, cilindrais, vyrių gaubteliais bei kitomis durų apdailos prekėmis.

Stengiamės turėti viską, kas reikalinga durims. Galime pateikti pačią išsamiausią informaciją apie duris, todėl daugumą durų turime ekspozicijoje. Mūsų ekspozicijoje išstatyta virš 50 durų, kurias galite apžiūrėti apsilankę mūsų salone. Suteiksime galimybę  susipažinti su mūsų siūloma produkcija, galbūt iškart rasite Jums tinkamą variantą.

Mūsų įmonė yra visada pasiryžusi didinti parduodamų prekių asortimentą ir pasirinkimą, kad galėtų patenkinti patį reikliausią klientą ir pasiūlyti jam kokybišką prekę. Džiaugsimės galėdami jums padėti. Mums rūpi kiekvienas, net ir mažiausias klientas.

Mūsų kontaktai